תנאי משלוח ואספקה

לאן אנחנו שולחים?

אנחנו יכולים לשלוח חבילות לרוב המדינות או האזורים.
מדינות או אזורים שלא נשלחו לאפגניסטן, איראן, צפון קוריאה, פורטו ריקו, סוריה

מתי ואיך אנחנו שולחים?

לאחר סיום תשלום ההזמנה, נעבד את ההזמנות שלך תוך 72 שעות. צוות הליקוט והאריזה שלנו יסיים את כל התהליכים ויעבור למחסן הלוגיסטי המופעל בעצמנו כדי לבצע משלוח מהיר.

הערה: האמור לעיל הוא המשלוח הסטנדרטי והוא זמין עבור רוב המדינות. עיכובים יכולים להתרחש עקב כוח עליון כגון תנאי מזג האוויר, אסונות טבע, הגבלות ממשלתיות, הסדרי טיסה וגורמים חיצוניים אחרים.

קוביד-19 וכוח עליון

בשל מצבים גלובליים מסוימים כמו קוביד 19, התפרצויות מלחמה, אסונות טבע וכו’, משלוח ההזמנות שלך יכול להיות מושפע או להתעכב.

מתי ניתן לקבל את ההזמנות שלי?

זמן האספקה המשוער ייקח 10-15 ימי עסקים.

האם ההזמנה (משלוח) יחויב במס ובמכס?

ברוב המקרים, כל מכס או מסי יבוא נגבים ברגע שהחבילה מגיעה למדינת היעד שלה. ייתכן שיהיה חיוב בגין עמלות טיפול ומסים כאשר ההזמנה (המשלוח) עוברת במכס. כל החיובים על חבילה חייבים להיות משולמים על ידי האדם שמקבל (הזמין) את החבילה.

המסים והמכסים הללו (אם קיימים) של החבילה(הזמנה) מחויבים על פי תקנות המכס של מדינת היעד, והם משתנים באופן שונה ממדינה למדינה. אפשר לפנות למשרד המכס המקומי (של המדינה) לברור של מדיניות מסים ביבוא אישי.

כיצד אוכל לקבל את החבילה (הזמנה)?

אתה יכול לאסוף את החבילה שלך בנקודת האיסוף המקומית, בלוקר או בסניף הדואר. הודעת SMS תישלח למספר איש הקשר שלך. לפי המידע של הגשת ההזמנה שלך. ה-SMS יעדכן את המידע על מספר המעקב של החבילה שלך, מיקום נקודת האיסוף, קישור לשינוי / עדכון מיקום נקודת האיסוף, ובמקרים מסוימים קוד מאובטח לאיסוף.

האם אוכל להחזיר את החבילה ולקבל את ההחזר לאחר קבלת החבילה?

כן. לחץ ולמד עוד על פלטפורמות אונליין של יופי יופי