תנאים והגבלות

על ידי רישום חשבון או רכישה באתר יופי-יופי (הפלטפורמה) או על ידי שימוש אחר בכל שירות אחר שמסופק על ידי הפלטפורמה אונליין, את\ה מסכים להיות מחויב\ת לתנאים ולהגבלות הבאי:. תנאים והגבלות אלה מתארים את התנאים החלים על הגישה, השימוש והקניות שלך בפלטפורמה (באתר).

רכישה בפלטפורמת יופי יופי (באתר)

על פי תקנות המכס, הלקוחות חייבים לספק נתונים תקפים ומדויקים. כל שמות הנמען, הכתובות ושמות המשלמים צריכים להיות תקפים. במדינות מסוימות, ייתכן שהנמען יצטרך להגיש תעודה מזהה או דרכון כדי לשחרר או לקבל את החבילה או למטרות אימות תשלום. הלקוח\ה אחראי הבלעדיים לדיוק הנתונים כאשר מעדכנים באתר (בפלטפורמה אונליין).

במידה ומידע כלשהו יהיה שגוי ובכך ימנע כל משלוח או משלוחים או שחרור ממכס, האתר (הפלטפורמה) לא תישא באחריות ולא תציע כל פיצוי במקרים כאלה.

יופי יופי תמיד תעמוד בחוק, ואנו ממלצים למשתמשים לעשות זאת. כיבואנים (מזמינים מחול), הלקוח\ה אחראי\ת לציית לכל החוקים והתקנות במדינות שלהם.

תמחור מוצר

המחירים והזמינות של הפריטים כפופים לשינויים אונליין ללא הודעה מוקדמת. המחירים אינם כוללים מע”מ, מס יבוא ומכסים (אלא אם הם כלולים ומצוינים בקופה), אם החבילה שלך תיבדק ונחשבת חייבת במס על ידי המכס המקומי שלך. תשלום אלו באחריות הקונה, והרוכש\ת אינו יכול לבקש החזר או ביטול הזמנה בגין תנאים כאמור.

משלוח ואספקה

  1. לאן אנחנו שולחים?
  אנחנו יכולים לשלוח חבילות לרוב המדינות או האזורים.
  מדינות או אזורים שלא נשלחו לאפגניסטן, איראן, צפון קוריאה, פורטו ריקו, סוריה

  2.מתי ואיך אנחנו שולחים?
  לאחר שתסיים לשלם את ההזמנה, נעבד את ההזמנות שלך תוך 72 שעות. צוות הליקוט והאריזה שלנו ישלים את כל התהליכים ויעבור ל-
  מחסן לוגיסטי המופעל עלידנו כדי לבצע משלוח מהיר ליעד.

   Note: The above is the standard shipment and is available for most countries. עיכובים יכולים להתרחש על רקע כוח עליון, כגון מזג האוויר
  תנאים, אסונות טבע, הגבלות ממשלתיות, הסדרי טיסה וגורמים חיצוניים אחרים.

  3.Covid-19 & Force Majeure
  Due to certain global situations such as Covid 19, war outbreaks, natural disasters, etc., the shipment of your order(s) can be affected or
  delayed.

  4.When can you receive your order(s)?
  The estimated delivery time will take 10-15 business days.

  5.האם ההזמנה (משלוח) יחויב במס ובמכס?

  ברוב המקרים, כל מכס או מסי יבוא נגבים ברגע שהחבילה מגיעה למדינת היעד שלה. ייתכן שתחויב על טיפול
  עמלות ומסים כאשר ההזמנה שלך עוברת במכס. כל החיובים על חבילה חייבים להיות משולמים על ידי האדם שמקבל (הזמין) את החבילה.

  המסים והמכסים הללו (אם קיימים) של החבילה שלך מחויבים על פי תקנות המכס של מדינת היעד, והם משתנים באופן שונה
  ממדינה למדינה. אפשר לפנות למשרד המכס המקומי (של המדינה) לברור של מדיניות מסים ביבוא אישי.

  6.כיצד אוכל לקבל את החבילה (הזמנה)?
  אתה יכול לאסוף את החבילה שלך בנקודת איסוף מקומית, בלוקר או בסניף הדואר. הודעת SMS / דואר אלקטרוני תישלח אליך לפי איש הקשר
  מידע על הגשת ההזמנה שלך. ה-SMS / הדואר האלקטרוני יעדכנו אותך במידע של מספר המעקב של החבילה שלך, נקודת האיסוף
  מיקום, קישור לשינוי/עדכון מיקום נקודת האיסוף, ובמקרים מסוימים קוד מאובטח לאיסוף.

מדיניות החזרות

אנו שואפים להציע שירותים שיועילו ללקוחותינו. אנו מקווים שאתה מרוצה מכל רכישה שתבצע, אך אנו מבינים גם בנסיבות מסוימות, ייתכן שתרצה לבקש החזר. אנא קרא\י את מדיניות ההחזרה שלנו למטה, אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי להסדיר הכל עבורך.

באילו נסיבות אוכל להגיש בקשה להחזר? 

אם לפריט אין פגמים או שהוא תואם את התיאור, אבל את\ה פשוט לא אוהב\ת אותו או שהוא לא מתאים לך — את\ה יכול להחזיר אותו תוך 14 יום לאחר המשלוח.

הערות: ניתן להגיש החזרים רק לאחר קבלת המוצרים 

אנא צור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בהקדם האפשרי אם יש לך בקשה להחזר/החזרה. הצוות שלנו ינסה כמיטב יכולתנו לעמוד לשירותך.

 • המוצר חייב להיות ללא שימוש באריזה המקורית והסגורה שלו.
 • בלתי ניתן להחזרה / לא ניתן להחזר כספי: כדורים, מזון, הלבשה תחתונה, מוצרי קוסמטיקה / טיפוח עור / מוצרים נוזליים וכדומה
 • אם קיבלת מוצר פגום, פגום או שגוי, ננסה כמיטב יכולתנו לפתור זאת עבורך.
 • הוצאות ההחזרה יכוסו על ידינו.

איך להחזיר אותו?

היכנס לחשבונך בפלטפורמת י , עבור אל החזרת המוצר שלי, מלא וטופס וקבל את מספר התיק, ואז תבקש משירות הלקוחות שלנו לטפל בכל השאר עבורך.

האם אתם יכולים לדחות את בקשת ההחזרה שלי?

כן, במקרה:

 • עברו יותר מ-14 ימים מאז שקיבלת את הפריט; אבל בכל מקרה, אתה יכול לפנות אלינו לכל פתרון ידידותי.
 • במוצר נעשה שימוש או טיפול אישי כגון שמן, הלבשה תחתונה, מזון, טיפול רפואי וכו’.
 • לא ניתן לעקוב אחר החזרת החבילה.

איך אקבל את ההחזר שלי?

בקשתך תטופל תוך 5 ימי עסקים לאחר שנקבל את בפריט חזרה או את מספר המעקב (בהתאם לערך המוצר). ההחזר יונפק לחשבון התשלום המקורי שלך לפי פרטי ההזמנה.

אם יש בעיה עם ההחזר שלך, אנא צור\י קשר עם שירות הלקוחות שלנו.

תיאורי מוצרים

למרות שאנו מנסים בתום לב להיות מדויקים ככל האפשר, איננו מתחייבים שתיאורי מוצרים אלה או תוכן אחר מדויק, מלא, אמין או נקי מטעויות. מעת לעת עשוי להיות באתר מידע המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או השמטות העלולים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור וזמינות.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן כל שגיאה, אי דיוקים או השמטה ולשנות או לעדכן מידע בכל עת ללא הודעה מוקדמת. אם מפרט מוצר משתנה לאחר ביצוע הזמנה או תוך שבעה ימים מיום המסירה, תוכל לבטל ולהחזיר את ההזמנה לקבלת החזר מלא.

Customer Service

נתמך על ידי מערכת שירות רב-לשונית, מרכז שרות הלקוחות הוא הבסיס ועמוד השדרה שמניע אתנו לפיתוח של הפלטפורמה (האתר). עבור בעיות והשאלות, אנו תמיד מציעים תשובות ופתרו כדי להקל ולתת חוות קניה נעימה. פנהבאתר שלנו או דבר עם הצוותים שלנו כדי לברר את האפשרויות העסקיות.

האחריות שלנו

 • בטוח אמין ותשלום מאובטח
 • שירות לקוחות ידידותי
 • שרות לאחר קניה (רכישה) ללא דאגות

עקוב אחר הזמנתך

 • היכנס לחשבון שלך בפלטפורמת יופי-יופי, עבור לתפריט ולחץ על “החשבון שלי”, ואז תוכל למצוא את  . ולבדוק את הסטטוס. 
 • עבור אל 17Track או עקוב אחר הקישור הזה כדי לבדוק את מצב ההזמנה: עקוב אחר ההזמנה שלי

שירות הלקוחות שלנו יהיה מקוון בין השעות 9:00-18:00. (HKT) מיום שני עד שישי (למעט חגים ציבוריים).

כתב ויתור מידע

למרות שאנו נוקטים בכל הצעדים הסבירים כדי למזער כל שגיאה ואי דיוקים במידע הזמין באתר שלנו, טעויות אנוש אפשריות וזו הסיבה שאיננו יכולים להציע ערבויות כלשהן.

כל תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד, וייתכנו שינויים בצבע בהתבסס על מסכים דיגיטליים ותאורת אולפן שונים במהלך צילום המוצר. כל מידע המוצר כפי שמוצג באתר מסופק על ידי הספקים, והחברה אינה מייצגת ואינה מתחייבת את הדיוק או החוקיות של מידע כזה לרבות תמחור המוצר, תיאורו ומפרטו. אם יש לך משקל מוצר, ממד, צבע, קיבולת או שאילתות דומות אחרות, אנא צור איתנו קשר דרך פרטי הקשר הזמינים באתר שלנו.

החברה מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת לגבי דיוק המידע הזמין באתר והחברה לא תישא באחריות לכל הפסד או נזק שייגרמו הנוגעים במישרין או בעקיפין, לרבות נזקים מיוחדים ותוצאתיים בגין כל מחדל/פעולה שתבצע. על סמך המידע הקיים באתר.

למרות שאנו נוקטים בכל הצעדים הסבירים כדי להבטיח שהמידע הזמין באתר מדויק ומלא, אין באפשרותנו להציע ערבויות כלשהן.

פרטיות והגנה על נתונים

יופי יופי מחויבת בתוקף להגן על פרטיות המידע האישי שלך ועל המידע האישי של לקוחותיך. בשימוש בשירות, אתה מאשר ומסכים שהאיסוף, השימוש והחשיפה של יופי יופי במידע אישי זה כפופים למדיניות הפרטיות שלנו לחץ על הקישור כדי לקרוא עוד.

סגירת חשבון

לאחר סגירת חשבונך, לא תוכל להתחבר לחשבונך באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלך. לידיעתך, ביטול חשבון לא ישחרר אותך מחובתך לשלם עמלות כלשהן שיש לשלם על ידך לחברה.

אנא שים לב שאנו עשויים לנקות את כל הנתונים עבור חשבונות מושעים, פג תוקפם ובוטלו לפי שיקול דעתנו הבלעדי. באחריותך הבלעדית לשמור גיבויים של כל הנתונים שלך שאליהם אתה רוצה לגשת בכל עת, במיוחד לפני ביטול חשבונך.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לסיים כל חשבון משתמש או להשעות את הגישה של משתמש לפלטפורמה בנסיבות הבאות:

 1. משתמש הפר כל הוראות של הסכם זה;
 2. התנהגות של משתמש מזיקה לחברה או לכל משתמש אחר; אוֹ
 3. החברה מפסיקה את השירות מכל סיבה שהיא.
תנאי שימוש

זכויות יוצרים

כל התכנים הכלולים באתר כגון טקסט, גרפיקה, לוגו, כפתורים, אייקונים, תמונות, קטעי אודיו, הורדות דיגיטליות ותוכנות הינם כולם בבעלותה של יופי יופי ומוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים בינלאומיים.

סימני מסחר

לוגו, אייקונים, גרפיקה ושמות אתרים הינם סימנים מסחריים הרשומים על ידי יופי יופי או החברות הקשורות לה. כל הסימנים המסחריים הרשומים והלא רשומים לא ישמשו אותך או כל צד שלישי למטרות עסקיות כלשהן מלבד בקשר עם יופי יופי. סימנים מסחריים אחרים שאינם בבעלות יופי יופי הינם רכושם של הבעלים המתאימים.

התכתבות שיווקית יופי יופי

לאחר ההרשמה הראשונית, ובתנאי שהם נותנים את הסכמתם, לקוחות מתווספים לרשימת התפוצה שלנו הכוללת מבצעים מיוחדים, קופונים ומבצעים. זה מאפשר ללקוחותינו ליהנות מהנחות בלעדיות. כל הלקוחות יכולים לבחור לבטל את הרישום למיילים השיווקיים שלנו בכל עת על ידי לחיצה על הקישור בכותרת התחתונה של המייל.

כוח עליון

החברה והמשתמש לא יישאו באחריות לכל אי מילוי התחייבויותיה כלפי האחר אם כישלון זה הוא כתוצאה ממעשי אלוהים (לרבות שריפה, שיטפון, רעידת אדמה, סערה, הוריקן או אסונות טבע אחרים) , מלחמה, פלישה, מעשה של אויבים זרים, פעולות איבה (לא משנה אם הוכרזה מלחמה), מלחמת אזרחים, מרד, מהפכה, התקוממות, כוח צבאי או גזול או החרמה, פעילות טרור, הלאמה, סנקציה ממשלתית, מגיפה, מגיפה, חסימה , אמברגו, סכסוך עבודה, שביתה, נעילה או כל הפרעה או כל כשל של חשמל או שרת, מערכת, מחשב, אינטרנט או שירות טלפוני.

פרטים ליצירת קשר

WhatsApp : messages only
טלפון: +86757-22112477
דוא”ל: info@ yofi-yofi.com 
ADDRESS: Unit 04-05, 16th Floor, The Broadway No. 54-62 Lockhart Road, Wanchai, Hong Kong
ימי/שעות עבודה: יום שני – יום שישי. / 9:00 – 18:00 (HKT) (למעט חגים)